Godziny pracy infolinii
Poniedziałek (05.04):
Nieczynne
Wtorek:
8:00 - 17:00
Środa:
8:00 - 17:00
Czwartek:
8:00 - 17:00
Piątek:
8:00 - 17:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
  1. « Wróc do 
  2. O Firmie

O nas

Trzydzieści lat! Tyle czasu zajęło nam zbieranie doświadczenia i wiedzy, aby ruszyć na podbój internetu!

Lokalnie w branży motoryzacyjnej działamy od 1990 roku. Początkowo wyłącznie w zakresie handlu częściami zamiennymi, a obecnie również w dziedzinie mechaniki, elektroniki i diagnostyki samochodowej. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy pragną podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie traktuj nas wyłącznie jak sklep motoryzacyjny, sprawdź nasz blog i zaglądnij na Facebook'a, bo Partego to coś więcej niż sklep! To pasja do motoryzacji!

Łatwe zakupy, miliony części, fachowa obsługa - założenia Partego są niezwykle proste, ale to właśnie prostota jest naszą najmocniejszą stroną!

Brak części do Twojego samochodu, ciężki proces wyszukiwania, słabe doradztwo, znasz te problemy z autopsji, a może o nich słyszałeś? Poczekaj, wytłumaczę Ci, jak sobie z nimi radzimy w Partego.

Współpracujemy z największymi dostawcami części zamiennych w Polsce - to daje nam dostęp, do naprawdę dużej ilości części samochodowych!

W motoryzacji działamy na szeroką skalę - każdy nasz doradca handlowy ma wsparcie zespołu mechaników i diagnostów samochodowych. Żadne tematy motoryzacyjne nie są nam obce!

Nowoczesna platforma sprzedażowa - korzystamy z nowoczesnej platformy e-commerce, spersonalizowanej dokładnie pod nasze wymagania. Dzięki wyszukiwarce TecDoc znalezienie części do Twojego samochodu jest naprawdę proste!

 

Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej!
Z pozdrowieniami, zespół