Sprawdź aktualne godziny pracy
Poniedziałek:
8:00 - 17:00
Wtorek:
8:00 - 17:00
Środa:
8:00 - 17:00
Czwartek:
8:00 - 17:00
Piątek:
8:00 - 17:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
  1. « Wróc do 

Chemia

W sklepie motoryzacyjnym Partego znajdziesz szeroką ofertę chemii motoryzacyjnej. Kosmetyki samochodowe, lakiery, smary, szpachle, środki konserwujące, dodatki do paliw, środki czyszczące, uszczelniacze i wiele więcej. Oferujemy produkty tylko renomowanych, znanych producentów. Gwarantujemy szeroki wybór z każdej półki cenowej oraz najwyższą jakość. Wybierając Partego, możesz być pewien, że wszystkie artykuły są oryginalne i nowe, a zakupy będą bezpieczne i szybkie. Dzięki wsparciu zespołu technicznego nasi doradcy zapewniają najwyższy poziom obsługi klienta i zawsze stają na wysokości zadania!

Przy zamówieniach powyżej 300 zł, my pokrywamy koszt przesyłki. Masz jakieś pytania? Nie wiesz jakie produkty wybrać? Zachęcamy do kontaktu!

1. Kosmetyki i pielęgnacja

2. Chemia uniwersalna

3. Czyszczenie układów

4. Dodatki do paliw i olejów

5. Naprawa i konserwacja

6. Płyny

7. Zapachy

Kosmetyki samochodowe

Dla zapewnienia odpowiedniej ochrony oraz pielęgnacji naszego samochodu niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnych kosmetyków samochodowych. W Partego znajdziesz kosmetyki zarówno do podstawowej, jak i szczegółowej i profesjonalnej pielęgnacji samochodów. W swojej ofercie posiadamy, między innymi, takie środki jak: woski, szampony, piany aktywne, środki do czyszczenia felg, czernidła, niewidzialne wycieraczki, zestawy kosmetyków, środki do pielęgnacji wszystkich rodzajów tapicerki, środki typu APC, quick detailery, pasty polerskie, glinki.

Płyny

Odpowiedni stan płynów eksploatacyjnych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania samochodu. Najważniejszymi cieczami w naszym pojeździe, których stan powinniśmy regularnie kontrolować, są:

  • olej silnikowy,
  • płyn hamulcowy,
  • płyn chłodniczy,
  • płyn do spryskiwaczy.

Więcej na temat olejów silnikowych znajdziesz TUTAJ.

Płyn hamulcowy odpowiada za siłę i sprawne działanie układu hamulcowego. Zdecydowanie jest on najważniejszy ze wszystkich płynów eksploatacyjnych w samochodzie, gdyż wpływa bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo. Zaleca się jego wymianę co około 2 lata, gdyż może on absorbować wilgoć z powietrza i tracić swoje właściwości.

Płyn chłodniczy nie podlega okresowym wymianom, gdyż bardzo długo utrzymuje swoje właściwości. Należy jednak regularnie sprawdzać jego stan, gdyż mogą się pojawiać wycieki, nieszczelności, a także płyn może parować.

Płyn do spryskiwaczy zapewnia komfort w trakcie niekorzystnych warunków pogodowych. Należy pamiętać, że wpływa również na bezpieczeństwo, gdyż brudna szybka może znacznie ograniczyć widoczność. Przed zimą warto dolać zimowego płynu, szczególnie jeśli z jakiegoś powodu w układzie znajduje się woda. Zapobiegnie to zamarzaniu.