Godziny pracy infolinii
Poniedziałek (05.04):
Nieczynne
Wtorek:
8:00 - 17:00
Środa:
8:00 - 17:00
Czwartek:
8:00 - 17:00
Piątek:
8:00 - 17:00
Sobota:
Nieczynne
Niedziela:
Nieczynne
  1. « Wróc do 
  2. « Wróc do  Popularne produkty
  3. ADBL Leather KIT - profesjonalny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry

ADBL Leather KIT - profesjonalny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry

110,00 zł
89,43 /netto

Kod produktu:
ADB000317
Producent:
ADBL
Dostępność:
od ręki
Dostępny
24h
0
72h
0

ADBL Leather KIT to profesjonalny zestaw do kompleksowego czyszczenia i zabezpieczenia tapicerki skórzanej. W skład zestawu wchodzi 6 wyselekcjonowanych elementów, które gwarantują doskonałą konserwację i nienaganny wygląd skóry.

Zestaw zawiera:

ADBL Leather Cleaner 500 ml - preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni skórzanych. Oparty o naturalne składniki czyszczące. Całkowicie bezpieczny dla warstwy wierzchniej skóry. Dzięki specjalnej formule odtłuszcza powierzchnie nie wysuszając jej. Tworzy stabilną pianę, co pozwala mu na dłuższe oddziaływanie z zanieczyszczeniami bez ryzyka przemaczania. 
W przypadku lżejszych zanieczyszczeń może zostać rozcieńczony z wodą demineralizowaną w stosunku 1:1. 

ADBL Leather Conditioner 200 ml - to preparat do pielęgnacji, który doskonale odżywia i przyciemnia powierzchnię. Zapewnia wysokie właściwości ochronne. Nie nabłyszcza, ale nadaje śliskość i mięsistość skórze.
Dzięki delikatnemu, przyjemnemu zapachowi skóry gwarantuje komfortową pracę.
Środek gotowy do użycia.

ADBL Leather Mist 200 ml - odświeżacz do wnętrz samochodowych o zapachu skóry. Można go rozpylać na dywaniki, tapicerkę materiałową oraz pod siedzeniami. Zapach doskonale pasuje do samochodu, jak również do domu czy biura.

ADBL Lea 40 x 40 cm- mikrofibra specjalnie przeznaczona do czyszczenia powierzchni skórzanych. Idealnie dobrany rozmiar oraz struktura materiału sprawiają, że praca jest szybka, łatwa i przyjemna. Duża chłonność gwarantuje błyskawiczne zbieranie brudu oraz pozostałości preparatów czyszczących. Dzięki swojej konstrukcji mikrofibra nie pozostawia smug i włókien. 

ADBL Ther - szczotka z włosiem mieszanym przeznaczona do czyszczenia tapicerki skórzanej. Specjalnie dobrany, ergonomiczny kształt zapewnia wysoką wygodę pracy. Doskonale współpracuje z ADBL Leather Cleaner gwarantując świetną skuteczność czyszczenia przy zachowaniu delikatności i bezpieczeństwa dla powierzchni.

ADBL Foamer 150 ml - butelka z dyszą spieniającą. Umożliwia spienianie ADBL Leather Cleaner dając gęstą i stabilną pianę. Umożliwia długą pracę bez nadmiernego
przemaczania czyszczonej powierzchni.

3 x Uniwersalna mikrofibra detailingowa 30 x 30 cm 220 gsm

Rękawice nitrylowe dla zapewnienia bezpiecznej pracy

ADBL

ADBL to polski producent prężnie działający w branży detailingu, który tworzy rozwiązania, wspierające ochronę, pielęgnację oraz renowację pojazdów.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku niezależnie realizuje cały proces produkcyjny, od pomysłu przez recepturę i produkcję, aż po opakowanie. Produkty ADBL używane są przez profesjonalistów, pasjonatów i wszystkie osoby ceniące jakość i skuteczność.

W ofercie firmy znaleźć można wszystko co potrzebne do amatorskiej oraz profesjonalnej pielęgnacji samochodów. Akcesoria detailingowe, pędzle, mikrofibry, ręczniki, glinki, Quick Detailery, Szampony, Woski i wiele innych kosmetyków samochodowych wyoskiej jakości.

"WYOBRAŹ SOBIE O ILE PRZYJEMNIEJ ŻYŁO BY SIĘ W ŚWIECIE ZAWSZE CZYSTYCH I PACHNĄCYCH SAMOCHODÓW, ULIC, MIAST I ŚRODOWISKA, BO CZYSTE SAMOCHODY TO SZCZĘŚLIWI KIEROWCY."